Pioneers in the industry, we offer sponge holder soap dispenser mumbai, sponge holder soap dispenser in jammu, sponge holder soap dispenser in pune, kitchen soap dispenser and sponge holder, soap pump dispenser and sponge holder and sponge holder soap dispenser from India.





₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Capacity | 600 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 600 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 600 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Automatic |




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 600 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 600 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 150 Piece |
| Capacity | 600 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 23 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 600 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | able |
| Operation Mode | Manual |



Sanjay Patel (Proprietor)
Able Kitchenware
Ground, Survey No.253, Plot No.65, Maruti Estate, 80 Feet Road, Kothariya Solvant, Sardar Patra, Rajkot - 360002, Gujarat, India








