Our range of products include clear plastic glass 300ml 6 piece set, 300 ml glass, glass lemon set, polycarbonate glass line 300ml, able dot glass and 300 ml juice glass.






₹ 61 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 128 Set |
| Set Of Pieces | 6 |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Brand | ABLE |
| Code No | A/43 |
| Country of Origin | Made in India |


₹ 61 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 300 mL |
| Shape | Round |
| Size | Small |
| Usage/Application | Home |
| No. of Pieces | 6 |
| Microwave Safe | Yes |
| Color | White |
| Finish | Glossy |
| Height | 6 inch |
| Lid | Without Lid |



₹ 100 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 72 Set |
| Material | Plastic |
| Color | multi colour |
| Brand | able |
| Packaging Type | cartoon |
| Microwave Safe | No |
| Glass Type | plastic |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 300 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Hotel |
| No. of Pieces | 6 |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |



₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Size | 300ml |
| Usage/Application | Home |
| Material | plastic |
| Shape | round |
| Brand | Able |
| Color | transparent |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 61 / SetGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 128 Set |
| Color | TRANSPERENT |
| Material | Plastic |
| Set Of Pieces | 6 PEICE |
| Brand | ABLE |
| Usage/Application | Restaurant |
| Size | 300 ML |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 300 ml |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| No. of Pieces | 6 |
| Finish | Matt |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Plain |
Get Latest Price
Get Latest Price



Sanjay Patel (Proprietor)
Able Kitchenware
Ground, Survey No.253, Plot No.65, Maruti Estate, 80 Feet Road, Kothariya Solvant, Sardar Patra, Rajkot - 360002, Gujarat, India






