Prominent & Leading Manufacturer from Rajkot, we offer wooden handle potato masher, ss potato masher, plastic potato masher in morbi, potato vegetable pav bhaji masher, plastic potato masher mumbai and plastic potato masher in delhi.





₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Size | 10 cm X17 cm X10 cm |
| Material | SS& WOODEN |
| Brand | ABLE |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Blade Material | SS |
| Model Name/Number | A/38 |
| Color | Silver |
| Packaging Type | LOOSE |
| Country of Origin | Made in India |
| Handle Material | Wooden |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Set Of | 1 |
| Shape | ROUND |
| Usage/Application | Home |
| Brand | ABLE |
| Packaging Type | Box |
| Is It With Copper Base | Without Copper Base |
| Model Name/Number | A/37 |
| Size/Dimension | 12 cm X 9 cm X 6 cm |
| Weight | 0.2 g |
Get Latest Price
Get Latest Price
Get Latest Price
Get Latest Price
Get Latest Price
Get Latest Price



Sanjay Patel (Proprietor)
Able Kitchenware
Ground, Survey No.253, Plot No.65, Maruti Estate, 80 Feet Road, Kothariya Solvant, Sardar Patra, Rajkot - 360002, Gujarat, India

