Our product range includes a wide range of ring pipe matka stand (pot stand) and deluxe matka stand.






₹ 14 / PieceGet Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Circular |
| Color | MULTI COLOR |
| Brand | ABLE |
| Model Name/Number | A/67 |
| Capacity | 10 Kg |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Size | 20 cm |



₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Size | 22 cm X 10 cm |
| Shape | Round |
| Color | multi color |
| Brand | ABLE |
| Model Name/Number | A/68 |
| Country of Origin | Made in India |
| Matrerial | Plastic |
| Capacity | 150 g |



Sanjay Patel (Proprietor)
Able Kitchenware
Ground, Survey No.253, Plot No.65, Maruti Estate, 80 Feet Road, Kothariya Solvant, Sardar Patra, Rajkot - 360002, Gujarat, India
